Müşteri Hizmetleri0850 8406356


11 adet Kırmızı Gül

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Beyaz bir kağıt alın önünüze, elinize de bir kalem. Sevdiğiniz kişiyi getirin gözünüzün önüne. En güzel duygularınızı yazın onlara. Sayfayı baştan sona sevgi sözcükleriyle doldursanız da eksik kalacak bir şeyler içinizde. Duygularınızı yeterince ifade edemediğinizi düşüneceksiniz. Size küçük bir tüyo verelim! Mektupla haberleşmenin olduğu eski dönemlerde aşıklar yazdığı mektupların içine sihirli bir iksir koyarlardı. Sayfalar dolusu sevgi sözcüklerini o iksir açıklardı sevilene. O iksir ne mi? Çiçeklerin sultanı gül tabii ki.

Gül rengine, sayısına göre bir çok mesaj verir sevdiklerinize. Kırmızı gül aşkın ve tutkunun simgesidir örneğin. 11 adet gül ise sevdiğinizi kırdıysanız, ondan özür dilemek istiyorsanız ya da kendinizi yeterince ifade edemediğinizi düşünüyorsanız 'En çok seni seviyorum' demenin en güzel yoludur.

Çiçekçi Biziz hayatta en çok değer verdiğiniz sevdikleriniz için büyülü bir aranjman hazırladı. 11 adet Kırmızı Gül adını verdiğimiz aranjmanda özenle seçilen kırmızı güller, cipso ve yeşilliklerle renklendi. Konik vazo içerisine yerleştirildi. Dekoratif beyaz taşlarla ve kırmızı incilerle süslendi. Sevdiklerinizi mutluluktan havalara uçuracak aranjman hazır hale geldi.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz bu eşsiz çiçeklerle günlerinize anlam katacak, kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı kolayca dile getirmiş olacaksınız. 'İlla özel günleri mi beklemem lazım' diye sorabilirsiniz. Tabii ki beklemenize gerek yok. Sevdiğinize çiçek gönderdiğiniz her gün özel bir gündür zaten.

Sevdiklerinize gül sipariş etmek için Çiçekçi Biziz'e gelebilirsiniz. Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz siparişinizi en kısa yoldan sevginiz kadar canlı ve taze bir şekilde sevdiklerinize iletir. Size de aşkınızı kolayca ifade edebilmenin mutluluğunu yaşamak kalır.