Müşteri Hizmetleri0850 8406356


11 Adet Kırmızı Gül Aranjmanı

₺169.00+ KDV

KDV Dahil: ₺199.42
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Seviyorsan git konuş bence! Sevdiklerine olan hislerini konuşarak ifade edemiyor musun? Kelimeler boğazına kadar gelip orada düğümleniyor mu? Kolayı var! Ona çiçek göndererek duygularını ifade edebilirsin. 'Benim anlatamadığımı çiçekler nasıl anlatsın?' diye mi düşünüyorsun? O zaman çiçeklerin renkleriyle, duruşlarıyla hatta sayılarıyla neler ifade ettiğini bilmiyorsun.

ÇiçekçiBiziz ile çiçeklerin dili hızlandırılmış dersine hoş geldin. Çok seviyorsan ve sevdiğine açılamıyorsan ona kırmızı güller gönder. Kırmızı gül büyük aşkın ve tutkunun simgesidir. Bülbül ile gül aşkının baş kahramanıdır. Çiçeklerin sultanıdır. Ferhat'ın Şirin'e duyduğu ölümsüz aşkın şahididir. Bu gülleri alan sevdiğin anlatmak isteyip de anlatamadığın tüm duygularından haberdar olacak. Muhtemelen mutluluktan da havalara uçacak.

ÇiçekçiBiziz sevip de söyleyenler, söyleyip de karşılık bulamayanlar için harika bir buket hazırladı. Bu şık gül buketindeki 13 adet kırmızı gül gizli aşkını gözler önüne serdi. Cipso ve yeşillikler aşkını renklendirdi ve 13 Adet Kırmızı Gül Buketi aranjmanı sevdiğine göndermen için hazır hale geldi.

Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günleri fırsata dönüştür ve sevdiğine bu büyülü kırmızı gül buketini gönder. Uzun süredir bu çiçeği bekleyen sevdiğin bu çiçekleri alsın, günün daha da özelleşsin. Özel günü beklemem şart mı diyorsan, kendi özel gününü de gönderdiğin bu eşsiz aranjmanla yaratabilirsin.

Daha neyi bekliyorsun? Gül siparişini ver. Çiçekler hızlı çiçekçin ÇiçekçiBiziz ile tam zamanında, sorunsuz bir şekilde sevdiğine ulaşsın. Sana da aşkını kolayca ifade edebilmiş olmanın mutluluğunu yaşamak kalsın!

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Ürününüzün siparişini verin. Online çiçekçiniz ile ürününüzü adrese ulaştırmanın kolaylığını yaşayın.