Müşteri Hizmetleri0850 8406356


13 Kırmızı Gül Sepeti

₺119.00+ KDV

KDV Dahil: ₺140.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 360
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Doğduğumuz anda tanıştık çiçeklerle, annelerimizin yanında buket buket çiçekler duruyordu. Bizim dünyaya gelişimizi müjdeliyorlardı.Sevdiklerimiz gönderiyordu bu çiçekleri. Sesini ilk defa duyduğumuz annemiz kulağımıza eğiliyordu ve fısıldıyordu, 'Mis kokulu çiçeğim, güzel yavrum' diye. O zaman huzur kokan bebeklere çiçeğim diye hitap edildiğini öğrendik.

Sonra büyüdük okul sıralarına oturduk, ayaklarımız henüz yere değmiyordu. Öğretmenlerimiz girdi sınıflara, okul sizin ikinci eviniz, biz de sizin ikinci aileniziz dedi. Alışık değildik bu ortama, huysuzlandık. Öğretmenlerimiz bize 'Haydi çiçek olun hepiniz' dedi. O zaman uslu çocuklara çiçek dendiğini öğrendik.

Sonra yuvadan ayrılma zamanımız geldi. Yuvamızı kuracağımız eşimizi bulduk. O en güzel teklifi yapmaya artık hazırdık. Bunu en güzel şekilde nasıl yapabileceğimizi düşündük. Ailemize danıştık, 'Annenin ayaklarına çiçekler serdim' dedi babamız. Annemiz o anı hiç unutmadığını söyledi. O zaman hayatımızdaki en özel adımın çiçek ile ölümsüzleşeceğini öğrendik.

Elimize bir buket çiçek, yanımıza da ailemizi aldık. Babamız 'Allah'ın emriyle..' dedi, kayın pederimiz 'Hayırlısı olsun' dedi. Mutluluktan havalara uçtuk. O zaman öğrendik çiçeğin mutluluğun kapılarını açtığını.

Bugün yıl dönümümüz ve biz hayatımızın baharı sevgili eşimize, baharın müjdecisi çiçeklerden bir sepet dolusu aldık. Hayatımız hep bahar olsun diye.

ÇiçekçiBiziz, sizin ve sevdiklerinizin en güzel anılarını süsleyen mevsimlik çiçekleri bir sepette topladı. Kırmızı gül, gerbera çiçeği ve şebboy çiçeğinden oluşan sepet çeşitleri ile anılarınız ve mutluluğunuz hep taze kalsın, özel anlarınız daima hatırlansın.