Müşteri Hizmetleri0850 8406356


15 Kırmızı Gül Buketi

₺95.00+ KDV

KDV Dahil: ₺112.10
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 244
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Tarihteki bir çok hikayenin aslı gülün yapraklarında saklıdır. Çünkü o hikayelerin tek tanığı güller olmuştur. Deli Neron olarak da bilinen Roma'nın imparatoru Neron'un hikayesi de bunlardan biridir. Neron gezintiye çıktığı bir gün bir bahçede çok güzel bir kız görür. Güllerle konuşan bu kız bir bahçıvanın kızıdır. Neron bu kıza aşkını ilan etse de kız inanmaz buna. Çünkü imparatorlar bir şeye gönülden isteyerek değil zorla sahip olur. Neron da zorla güzellik olmayacağını düşünerek kızın geçeceği yolu gözlemeye başlar. Niyeti aşkının büyüklüğünü kıza inandırmaktır. Kız uzaktan görününce Neron kızın yolunu keser. Kız, tam hiddetlenerek ağzını açacağı sırada bir gül yağmuru başlar. Kız o an aşkının gerçekliğinden emin olduğu Neron'a bağlılık yemini eder ve evlenmeye karar verirler.

Neron bir bahçıvanın kızıyla evlenme fikrini senatoya açınca, senato buna sert tepki gösterir. Asil birinin bir bahçıvanın kızıyla evlenemeyeceğini söylerler. Neron kararının net olduğunu söyleyince 'Senato da ya Roma ya aşkın' der. Neron bütün gece düşünür. Sabaha karşı insanlar bir keman sesine uyanır. Gördükleri manzara karşısında herkes şaşırır. Roma yanıyorken, Neron  aşk şarkıları çalışıyormuş.

Sonunda Neron'un büyük aşkı Roma'yı kül etmiş. Fakat bu hikaye unutulmuş. Neron'a deli damgası vurup aşk hikayelerinin üstünü kapatmışlar, tekrar böyle bir aşk yaşanmasın diye. Ama eline bir gül alan bilir bu hikayenin aslını. Çünkü gerçek aşk daima gün yüzüne çıkar.

Siz de sevdiklerinize gerçek aşkınızı ifade etmek istiyorsanız ona kırmızı güller buket hazırladı. 15 kırmızı gülü cipso ve yeşilliklerle süsledi. Doğal iplerle sarıp sarmaladı. 15 Kırmızı Gül Buketi aranjmanıyla sunuma hazır hale getirdi. Size de bu eşsiz gül buketini sevdiklerinize göndermek kaldı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerinizi unutulmaz kılmak için online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Bu harika aranjmanı seçin siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Sevdiklerinizin mutluluktan ayakları yerden kesilir.