Müşteri Hizmetleri0850 8406356


15 Kırmızı Gül & Çikolata Aranjmanı

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 179
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Çiçek ve çikolata deyince aklınıza ilk gelen ne oldu? Hayırlı bir iş değil mi? Hayatınızda yeni bir başlangıcın ilk adımını kesilen kurdelelerle atıyorsunuz. Biz o adımı atmadan önce kafanızda attığınız ilk adıma sizi götürüyoruz. Niyetinizin ciddi olduğu fikrinin aklınıza yerleştiği o ilk adıma. Tabii bu niyetinizi karşınızda duran sevdiğinize doğru bir şekilde ifade edebilmelisiniz. 
Onu sevdiğinizi, hayatınızı onunla sürdürmek istediğinizi sevdiğinize nasıl anlatabilirsiniz? Çiçekçi Biziz bu konuda size yardımcı olmaya geldi. Aşkı, sevgiyi anlatmanın en güzel yolu sevdiğinize göndereceğiniz kırmızı güllerdir. Nice aşklara şahit olmuş, ölümsüz bir aşkı yaşamış kırmızı güller. 
Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz aşkınızı en iyi ifade edecek kırmızı gülleri seçti. Onları cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Hayatınızın ilk adımını atmadan önce keseceğiniz kırmızı kurdeleyle şık cam vazoyu süsledi. Kalbinizden geçen tatlı hislere tercüman olsun diye kalpli çikolatayı da yanına ekledi. 15 Kırmızı Gül & Çikolata Aranjmanını sevdikleriniz için hazır hale getirdi. 
Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjmanla gününüzü daha da özel hale getirebilirsiniz. Sevginizi sunmanız için illa ki özel bir güne gerek yok ki. Sevginizi ifade ettiğiniz her gün ikiniz için özel bir gündür zaten. 
Kararınızı verdiyseniz vakit kaybetmeyin! Sevdiklerinize güllü çikolataları göndererek hayatınızın en tatlı, en özel adımını atın. Sevdiklerinizi mutluluktan bulutlar diyarına uçurun. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, Çiçekçi Biziz'den çiçek siparişinizi verin. Ürününüz hızlı çiçekçiniz tarafından en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de mutluluk yolunun kapıları açılsın.