Müşteri Hizmetleri0850 8406356


2 Orkideli Aranjman

₺189.00 + KDV

₺160.65+ KDV

KDV Dahil: ₺189.57
İndirimli
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Bir insan sevgisini daha nasıl anlatabilir ki? Dize dize şiirler, nakarat nakarat şarkılar, romanlar, hikayeler. Yeter mi bu sevgiyi anlatmaya? Sevgi kalıba sığmaz. İçinde derin bir boşluk vardır ve bu boşluğu derin manalar taşıyan varlıklar doldurur. Nedir bu varlık derseniz çiçekler deriz. Renkleri, duruşları, kokuları hep bir mesaj verir sevginin dilinden anlayana. Aşk der, mutluluk der, seviyorum der, benim için çok değerlisin der. Bir çok şey söyler çiçekler.

Gönlünüzü kaptırdığınız zarif sevdiğinize, sadakatle bağlandığınızı ve onu masum duygularla sevdiğinizi anlatmak ister misiniz? Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz tüm bu duygularınızı bir aranjmanda bir araya getirdi. Masumiyetin ve zarafetin simgesi beyaz orkide, şefkat ve sadakatin simgesi pembe lilyum, gönlüm sende diyen pembe gül 2 Orkideli Aranjmanında duygularınıza tercüman oldu.

Cipso ve yeşilliklerle renklenen dallarına takılan kurdelelerle mutluluğa açılan kapınızı süsleyen orkide çiçekleri, gül ve lilyumla muhteşem bir uyum yakaladı ve sevginizi anlatmak için hazır hale geldi. Size de bu şık aranjmanı sevdiklerinize göndererek onları ikna etmek kaldı.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize çiçek siparişi vermek için online çiçekçinize gelin. Bu şık aranjmanı seçin. Sevdiklerinize gönderin. Özel günlerinizi daha anlamlı hale getirin. Sevginizi şiirler, şarkılar, romanlar dolusu kelimeleri içinde barındıran çiçeklerle anlatın.

Gönlünüze baharı getiren sevdiklerinize göndereceğiniz mis kokulu lilyum, asil görüntüsüyle orkide, sevdiğinizin yüzünü pembeleştiren gül ile sıradan günlerinizi de özelleştirebilir. Kendi özel gününüzü yaratabilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun hızlı çiçek göndermek için ÇiçekçiBiziz'den çiçek siparişinizi verin. Ürününüz en kısa zamanda sevdiklerinize ulaşsın. Size de bu büyük bilmeceyi çözmüş olmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.