Müşteri Hizmetleri0850 8406356


20 Gül Ve 200 gr Çikolata

₺269.00+ KDV

KDV Dahil: ₺317.42
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Tahir ile Zühre'nin kavuşamadığını düşünenlere aşkı nasıl anlatmalı? Bu iki seven kalbin mezarının üstünde biten güller sonsuz aşkın kanıtı değildir de nedir? Arif olan bilir Tahir ile Zühre'nin hikayesini, biz yeni arifler kazanalım. 
Tahir bir vezirin oğlu, Zühre ise sultanın kızıdır. Çocukları olmayan sultan ile vezirin eşleri sihirli bir elma sayesinde hamile kalır ve dünyaya getirir Tahir ile Zühre'yi. O elma ki Adem'in Havva'ya olan aşkından dolayı cennetten kovulmayı göze aldığı elmadır. Aşk ile doğan bu iki genç, birlikte büyür. Birbirlerini büyük bir aşk ile sever. Tabii her gülün dikeni olduğu gibi her aşkın da bir zorluğu vardır. Kader ağlarını örmüştür. Tahir Mardin zindanlarına sürülürken, Zühre de sarayın odasına kapatılmıştır. Ama yıldırmaz onları bu zorluklar. Her zorluğun üstesinden gelen iki aşık birbirlerine kavuştukları sırada ölür. Yan yana gömülür aşıklar. Kimse ayıramamıştır onları. Bahar gelir ve sevdaları tomurcuklanır güller açar. 
Bu gülleri sizler için bir araya getirdik. Aralarına iki kalp ekledik. Cipso ve yeşilliklerle süsledik. Bu unutulmaz aşk hikayesini ağız tadıyla anlatın diye yanına enfes çikolatayı koyduk. Ortaya 20 Gül Ve 200 gr Çikolata aranjmanı çıktı. Bu harika aranjmanla aşkınızın büyüklüğünü gösterin istedik. 
Sevdiklerinize olan aşkınızı kelimelerle ifade edemiyorsanız ona kırmızı güller gönderin. Aşk hikayelerinin baş kahramanı kırmızı gül anlatsın sevginizi sevdiklerinize. Aşkınızı duyan sevdikleriniz mutluluktan bulutlara yükselsin. 
Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'den sevdiklerinize 20 Gül Ve 200 gr Çikolata aranjmanını sipariş edin. Ürününüz en hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de aşkınızı dile getirebilmenin keyfini çıkarmak kalsın.