Müşteri Hizmetleri0850 8406356


20 Kırmızı Gülün Aşkı

₺89.00+ KDV

KDV Dahil: ₺105.02
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 257
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Gül ne kadar asil görünse de. Bülbül anladı onun gerçek değerini. Bahçe içerisinde dikeni olan bir ot olarak görüyordu herkes gülü. Hani altının değerini sarraf bilir derler ya. Gülün de değerini bülbül bildi. Kocaman bahçede fark etti onu, bir görüşte vuruldu güzelliğine. En güzel şarkılarını onun için söyledi. Gül de karşılık verdi bu aşka, dikenleri tomurcuklandı. Kıpkırmızı yapraklarıyla gösterdi güzel yüzünü. Tüm tabiat hayran kaldı bu güzelliğe. Çiçekler sultan seçti onu. Bahar çok sevindi bu birlikteliğe, adını verdi güle. Aşk mevsimi bahar, gül mevsimi diye anılır oldu. Bülbül de her bahar aşkını dile getirmek için en güzel şarkılarını söyler oldu.

Dillere destandır bülbül ile gülün hikayesi. Gerçek aşkı anlatır herkese. Aşıklar sevgilerini göstermek için kırmızı gül hediye ederler sevdiklerine bu yüzden. 'Sendeki güzelliği bir ben görebilirim. Bendeki sevgiyi bir sen gör.' demek isterler. Aslında daha pek çok şeyler daha demek isterler de. Anlatmaya çalışsak kelimeler yetmez bu duyguları tarife.

Siz de sevdiklerinize tarifi olmayan aşkınızı en kolay yoldan göstermek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. ÇiçekçiBiziz aşkın, tutkunun simgesi kırmızı gülleri cipso ve yeşilliklerle renklendirdi. Denizlerin incisi deniz kabuklarıyla süsledi. Şıklığıyla göz kamaştıran 20 Kırmızı Gülün Aşkı aranjmanını hazırladı.

Özel günlerde sevdiklerinize gül göndermek istiyorsanız bu harika aranjmanı tercih edebilirsiniz. Vazoda gül ürünlerinin en büyüleyici seçeneklerinden olan bu ürünü online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'den sipariş edebilirsiniz. Çiçekleriniz en hızlı yoldan dalından yeni koparılmışçasına en canlı haliyle sevdiklerinize teslim edilir.

Sevgililer Günü, Doğum Günü gibi özel günler dışında, gününüzü özelleştirmek istediğiniz anlarda da gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile aşkınızı kolayca ifade edecek, mutluluk yolunda emin adımlarla yürüyeceksiniz.