Müşteri Hizmetleri0850 8406356

4 Levent Çiçekçi, 4 Levent Çiçek Siparişi

Levent ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yoğun bir gün ve siz sevdiklerinize hediye almakta zorlanıyorsanız, Çiçekçi Biziz’e gelin. Doğum günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü, Anneler Günü, Babalar Günü fark etmez. Zengin ürün çeşitlerimiz arasından günün anlam ve önemine uygun bir sipariş verin, siparişiniz Levent ve etrafındaki sevdiklerinize aynı gün ve istediğiniz saatte en canlı haliyle ulaşsın.

Tek yapmanız gereken birkaç dakikanızı ayırmanız ve sizin için kategorize ettiğimiz ürünlere bir göz atmanız. Aradığınızı elinizle koymuş gibi bulacaksınız ve Levent’e en güzel çiçeği göndereceksiniz. Siparişiniz ulaştığı anda SMS ile bilgi sahibi olacaksınız. Böylece bu yoğunlukta sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini yaşayacaksınız.

Hafta sonları, bayram ve tatil günleri dahil olmak üzere 365 gün boyunca çalışan Çiçekçi Biziz, bu günlerde de mutluluğunuz için çalışıyor. Haydi durmayın! Sevdiklerinize çiçek gönderin. İster internet adresinden ister 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleriyle sevdiklerinizin yanında olun.

Geniş dağıtım ağı ve dinamik bir ekibe sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Levent’e değil İstanbul’un tüm semtlerindeki sevdiklerinize en hızlı biçimde ulaşın.

İstanbul’un neresinde olursanız olun Levent artık size çok yakın.

Toplam 310 Ürün Bulundu