Müşteri Hizmetleri0850 8406356


4 Dal Pembe Orkide Çiçeği

₺249.00+ KDV

KDV Dahil: ₺293.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Orkide, kendine güvenin ve asaletin simgesidir. Renkleriyle pek çok anlam ifade eder. Pembe rengiyle sevgi ve zarafeti simgeler bu narin çiçek. Üzerine titrediğimiz aşklarımıza, değer verdiğimiz dostlarımıza, dünyanın en asil varlığı annelerimize en güzel mesajı bizler için iletir pembe orkide.

Kocaman bir yürek taşır o minik yapraklarında.. Bakımı zor olduğu için değerlidir, çünkü sevginin bakımı da zordur. Emek ister, sevgi ister, hatırlanmak ister, değer görmek ister. İşte o minik yapraklarıyla anlatır tüm bu duyguları orkide. Dili insanların dilinden o kadar zengindir ki, kelimeler kifayetsiz kalır bunları ifade edebilmek için. 'Görüyorum, hissediyorum, ama anlatamıyorum' dediğimiz anda yardımımıza koşar orkide.

Sevgililer Gününde hayatımızın anlamı aşklarımıza, Doğum Gününde bizim için çok değerli olan dostlarımıza, akrabalarımıza, Anneler Gününde ilk aşkımız, gönlümüzün kraliçesi annelerimize en güzel duygularımızı anlatabilmemizde yardımcı olur orkide çiçeği.

Siz de sevdiklerinize duygularınızı en kolay yoldan ifade edebilmek için orkide siparişi vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz! Sevdiklerinizin mutluluğu için çalışan ÇiçekçiBiziz, şık bir ürün hazırladı. İncinmemesi için tüllere sarıp sarmaladığı pembe orkidelerin gerdanını sevdiklerinizin gülüşünü andıran incilerle süsledi. Ortaya 4 Dal Pembe Orkide Çiçeği çıktı.

Sevdiklerinizin özel günlerini daha da özel hale getirmek, onların mutluluğuna mutluluk katmak istiyorsanız siparişinizi verin. Online ağıyla Türkiye'yi saran çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz, nerede olursanız olun, canlı çiçeğinizi sevdiklerinize ulaştırır. Size de sevdiklerinizin kalplerine mutluluk yaymanın huzurunu yaşamak kalır.