Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Altındağ Çiçekçi, Altındağ Çiçek Siparişi

Altındağ ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Yüzyıllar geçti, Altındağ’dan büyüyen Ankara gelişti, değişti. Ama geçen zaman bir şeyi değiştirmedi. Çiçek her zaman önemini ve değerini korudu. Bazen şairlere ilham verdi sevgilinin bakışına, gülüşüne, saçına benzetildi, bazen de sevgilinin elinde değerlendi. Bununla da sınırlı kalmadı, özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etti ve etmeye de devam ediyor.

Siz de Altındağ’daki sevdiklerinize çiçek göndererek onlara değer verdiğinizi en güzel haliyle gösterebilirsiniz. Altındağ çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’in zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçebilir, sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Altındağ çiçek siparişiniz ister aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında, isterseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize ulaşır, gününüz değer kazanır. Ayrıca geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile sadece Altındağ çiçek gönderiminizi değil Ankara’nın tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi ulaştırabilirsiniz.

Altındağa çiçek göndermek için internet adresimizden ya da 0850 840 6356 nolu telefonumuzdan ürününüzü seçebilirsiniz. 30 yıllık tecrübeye sahip Çiçekçi Biziz çiçeğinizi Altındağ’daki sevdiklerinize sorunsuz olarak teslim eder.

Ankara’nın neresinde olursanız olun Altındağ artık size çok yakın.

Toplam 273 Ürün Bulundu