Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Antoryum Çiçeği ve Gül Aranjmanı

₺289.00+ KDV

KDV Dahil: ₺341.02
Ürünün Gönderileceği:

  • Ürün Kodu: 259
  • icon%100
    Müşteri
    Memnuniyeti
  • iconTaze
    Çiçekler
  • iconGüvenilir
    Alışveriş
  • iconUygun
    Fiyat
  • iconHızlı
    Teslimat

Her insan kendisine değer verildiğini görmek ister. Söylemez sevdiklerine ama, bunu söylememek de bu gerçeği değiştirmez. Öte yandan her insan da sevdiklerine değer verdiğini göstermek ister. O da söyleyemez sevdiklerine ama bunu söylememek de bu gerçeği değiştirmez.

İki kalp arasındaki en kısa yol kendini ifade edememek yüzünden bir türlü kısalmaz. Araya dolambaçlı yollar girer. Yeni yollar aradıkça daha da karmaşık hal alır bu durum. Sonunda bir yarım kalmışlık gelir oturur insanın yüreğine. Kimse kızmaz sevdiğine bu değeri göremediği için, ama kırılır yine de içinde bir dal parçası. Sulamak gerekir onu tekrar yeşertmek için umudun suyuyla. Seven insan ise bu suyu nerede bulacağını bilemez. O kuyu senin bu kuyu benim dolaşır.

ÇiçekçiBiziz sevdikleriniz için yapmanız gereken en doğru adımı sizin için buldu. Nasıl mı? Çiçekler ile. İçinde derin anlamlar taşıyan, renkleriyle, duruşlarıyla duyguları en doğru biçimde yansıtabilen çiçekler, sevdiklerinize duymak istediğini her şeyi eksiksiz anlatacaktır. O kadar zengin bir dile sahiptir ki çiçekler, kelimelerle ifade edilenlerin ötesinde duyguları sevdiklerinize kolayca söyler.

ÇiçekçiBiziz bunun için Antoryum Çiçeği ve Gül Aranjmanını hazırladı. Duygularınızı fedakarlıkla bekleyen dostlarınıza, sadakatle bağlı olduğunuzu simgeleyen kırmızı antoryum ve aşkı simgeleyen kırmızı güller bir araya geldi. Cipso ve yeşilliklerle renklendi. Deryalar kadar geniş gönlünüzün meyvesi deniz kabuklarıyla süslendi. Çocuksu duygularınızı da beraberinde götürmesi için sevimli peluş oyuncakla son haline geldi.

Doğum Günü, Anneler Günü ya da Sevgililer Günü gibi özel günlerde aşkınızı, sevginizi, dostluğunuzu yansıtacak bu özel aranjman ile sevdikleriniz vermiş olduğunuz değeri görecek. Özel günler daha özel hale gelecek.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'den kırmızı gül ve antoryumdan oluşan bu ayıcıklı aranjmanın siparişini verin. Çiçeğinizi gönderin. Bu şık ve sevimli aranjman en hızlı yoldan emniyetli bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinize duygularınızı nihayet yansıtmış olmanın huzuru kalsın.