Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Antoryum Çiçeği ve Kırmızı Gül Aranjmanı

₺232.00+ KDV

KDV Dahil: ₺273.76
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 382
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

'Aşkımı öyle bir dile getirmeliyim ki; hem samimi olsun, hem zarif olsun, hem ateşli olsun, hem de bu sevgiye nazar değmesin' diye düşünebilirsiniz. Böyle düşünmekte özgürsünüz. Çünkü ÇiçekçiBiziz'de tüm bu isteklerinizin karşılanabileceğini biliyorsunuz.

Özgün tasarıma sahip ürünlerimizden Antoryum Çiçeği ve Kırmızı Gül Aranjmanı'nda yok yok! Aşkı, tutkuyu ifade eden kırmızı gül, zarafetin simgesi antoryum, sevginizin samimiyetini en iyi biçimde ifade etmenizi sağlayan sevimli peluş ayıcık ve nazar boncuğu şeklinde bir balon. Hasır sepette cipsolarla süslenen ve şık bir tasarım olan ürün ile sevdiğinizin ayağını yerden keseceksiniz!

Evlilik yıl dönümleri, doğum günleri gibi özel günlerde sevdiklerinize verebilecek en anlamı hediye olan Antoryum Çiçeği ve Kırmızı Gül Aranjmanı ile özel günleriniz daha da özelleşecek. 'En özel hediyeyi vermek için doğru zamanı bekliyorum' diye düşünmeyin. Anı yaşayın ve siparişinizi hemen verin. Merak etmeyin, ÇiçekçiBiziz zengin ürün çeşitleriyle sizler için daima en özel hediyeleri hazırlar. Sevdiğinize aşkınızı pek çok çeşitte ifade etmenizi sağlar. Ürününüz en hızlı haliyle sevdiklerinize ulaşırken, size de sevdiğinize unutulmaz bir gün yaşatmanın tadını çıkarmak kalır.