Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Aşkın Kokusu 15 Kırmızı Gül

₺109.00 + KDV

₺87.20+ KDV

KDV Dahil: ₺102.90
İndirimli
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 279
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

'Mestine de deli gönül mestine, aşık olan gül gönderir dostuna.' Bu güzel sözler aşkın, sevdanın ozanı Karacaoğlan tarafından kelimelere dökülmüştür. Aşk üzerine çok sayıda şiir yazmış olmasına rağmen kelimeleri yetmemiş, gül ile ifade etmiştir aşkını büyük ozan. Aşkını anlatmaya yetmeyen kelimeleri, yol göstermiştir sevenlere yine de. Aşkınızı kelimelerle ifade edemiyorsanız üzülmeyin! Sevdiklerinize aşkı, sevdayı temsil eden kırmızı gül gönderin. 

Baharın müjdecisidir gül. Aşkımız depreşir baharda. Kokusunda davet vardır baharın. Aşka davet eder sevda yolcularını. Gönderdiğiniz gül ile siz de davet etmiş olursunuz sevdiklerinizi aşka. Hiçbir gönül kayıtsız kalamaz bu davete. Kelebeğin kanatlarında yol alıp gelir sevdiğinizin gönlü, konar sizin gönlünüze. 

Çiçekçi Biziz bu çok özel davetiyeyi hazırladı sevdiklerinize gönderebilmeniz için. 30 adet kırmızı gülü, cipso ve yeşilliklerle renklendirdi, incilerle süsledi. Duygularınızı sarıp sarmalayan kalbiniz misali, kalpten cam bir vazoya koydu. Üzerine Aşkın Kokusu 30 Kırmızı Gül yazdı. Size de bu davetiyeyi sevdiklerinize gönderip aşkınızı ifade etmek kaldı. 

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Evlilik teklifi gibi özel anlarda sevdiklerinize göndereceğiniz bu eşsiz aranjman ile sevdiklerinizi mest edin. Özel anları unutulmaz kılın. Kelimelerle ifade edemediğiniz büyük aşkınızı gönderdiğiniz güllerle ilan edin. 

Vakit kaybetmeyin! Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Kalp vazoda güllerin siparişini verin. Aranjmanınız en hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Sevdiklerinizin gönlüne bahar gelsin. Size de baharı getirmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.