Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Aşkların En Özeline Ayıcıklı Gül

₺599.00+ KDV

KDV Dahil: ₺706.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 216
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Onu görünce kalbiniz yerinde fırlayacak gibi mi oluyor? Baharı bekleyen kelebekler saklandıkları kozadan çıkıp midenizde uçuşmaya mı başlıyor? Gözleriniz işlevini mi yitiriyor? Etrafınıza bakıyorsunuz ama göremiyor musunuz? Salıncakta hızlı sallandığınız zaman olduğu gibi içiniz bir tuhaf mı oluyor? O zaman geçmiş olsun. Siz amansız bir hastalığa yakalanmışsınız. Bu hastalığın adı da aşk! Peki bu hastalığın ilacı var mı? Tabii ki var. İlacı sevdiğinizin size yolladığı tebessümler. Peki kendinizi iyi hissetmeniz için bu ilacı nasıl alabilirsiniz? Sevdiğinize özel olduğunu hissettirerek.

Bu yol size çok karışık göründüyse ÇiçekçiBiziz'e gelin. ÇiçekçiBiziz'in sizin için hazırladığı aranjman sevdiğinize ne kadar değer verdiğinizi gösterecek. Hediyeyi alan sevdiğinizin yüzünde beliren tebessümler kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacak.

Online çiçekçinizin hazırladığı Aşkların En Özeline Ayıcıklı Gül Aranjmanında aşkın ve tutkunun simgesi kırmızı güller, sevdiğinize sizin için ne kadar özel olduğunu söyleyecek. Çiçekleri ona elleriyle teslim eden Peluş Oyuncak ise duygularınızın samimiyeti konusunda onu ikna edecek. Kim bu sevimli peluş ayının samimiyetinden şüphe duyabilir ki?

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Yıl dönümü, gizi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu ayıcıklı aranjman ile gününüzü daha da özelleştirin. Mutluluğunuzun önündeki engelleri kaldırın. Bu iflas olmaz hastalığınızın büyülü ilacını en güzel biçimde alın.

Zengin ürün çeşitleri arasından sevdiklerinize sadece çiçek göndererek kendinizi sınırlandırmayın. Peluş ayılı aranjman ile onlara sevimli sürprizler yapın. Çiçeklerin zengin diliyle ve özgün tasarımlarla sevdiklerinize kendini özel hissettirin.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'den siparişinizi verin. Siparişiniz hızlı çiçekçiniz ile tam zamanında adresine ulaşsın. Size de sevdiklerinize duyduğunuz hisleri en özel biçimde ifade etmiş olmanın tadını çıkarmak kalsın.