Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Ataköy Çiçekçi, Ataköy Çiçek Siparişi

Ataköy ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Ataköy çiçekçiniz Çiçekçi Biziz özel günlerde ve gününüzü özel kılmak istediğinizde en büyük yardımcınız! Zengin ürün çeşidine sahip Çiçekçi Biziz'den canlı çiçekler, peluş oyuncaklar, enfes meyve sepetleri ve çikolatalar ile Ataköy'deki sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Geniş dağıtım ağıyla yalnızca Ataköy çiçek siparişinizi değil Bakırköy'ün tüm semtlerine çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde ulaştırabilirsiniz.

Ataköy çiçek gönderimi için yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli. Cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan vereceğiniz siparişler en hızlı yoldan en taze haliyle adrese teslim edilir, size de sevdiklerinizle özel günleri sorunsuz yaşamanın keyfini çıkarmak kalır. Yılın 365 günü kesintisiz çalışan Çiçekçi Biziz ile bayram günü, tatil günü fark etmeksizin Ataköye çiçek gönderebilirsiniz.

İçinde taşıdığı derin anlamlarla sevdiklerinizin kalbine giden en kısa yolu gösteren çiçeklerle, sürpriz hediyelerle, hem göze hem mideye hitap eden lezzetlerle Çiçekçi Biziz, dilediğiniz her an sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Ataköy artık size çok yakın!

Toplam 312 Ürün Bulundu