Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Ayıcıklı Pembe Lilyum Çiçeği

₺195.00 + KDV

₺171.60+ KDV

KDV Dahil: ₺202.49
İndirimli
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 351
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bugün sevdiğinizin doğum günü ve siz ona unutamayacağı bir gün yaşatmak için uğraşıyorsunuz. Göndereceğiniz hediyenin, pek çok duyguyu birden karşılamasını amaçlıyorsunuz. Sevdiğinize olan dostluğunuzu, sevginizi anlatmak; onun ruhuna dokunmak ve onu şaşırtmak istiyorsunuz. O zaman doğru adrestesiniz!

Çünkü biz elimize bir sepet aldık ve aradığınız tüm güzel duyguları içine doldurduk. Ortaya Ayıcıklı Pembe lilyum Çiçeği Aranjmanı çıktı. Sepete çiçeklerin en erdemlisi lilyumdan şevkat ve sadakati koyduk. Şairlerin adına şiirler yazdığı, kokusuyla insanı mest eden şebboydan saflığı ve temizliği koyduk. Masum sevginin estetik ifadesi olan beyaz gülleri koyduk. Sevimli peluş ayımızı koyduk. Sepet de sepetmiş hani, bana mısın demedi bu yüke. İki sallandı durdu.

Özel günlerinizde sevdiklerinize göndereceğiniz özel tasarımlardan olan Ayıcıklı Pembe Lilyum Çiçeği Aranjmanı, kutlama balonuyla doğum günleri için biçilmiş kaftan. İçindeki pembe lilyum çiçeği, beyaz güller ve beyaz şebboylarla sevdiklerinizin hayallarini renklendirecek, minik ayıcıkla sevdiğinizin çocuk yönünün yıllar geçse de hiç büyümediğini ifade etmiş olacaksınız.

Siz de sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak, özel olan günlerini unutulmaz kılmak istiyorsanız vakit kaybetmeyin. ÇiçekçiBiziz'e gelin siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Sevdikleriniz unutulmaz bir doğum günü yaşasın.