Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Bahçelievler Çiçekçi, Bahçelievler Çiçek Siparişi

Bahçelievler ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bahçelievler çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’deki zengin ürün seçeneğinden birini tercih edin ve siparişinizi verin. Güvenilir çiçekçiniz Çiçekçi Biziz Bahçelievler çiçek siparişinizi aynı gün ve belirttiğiniz saat diliminde, istediğiniz adrese, en canlı haliyle, emniyetli bir şekilde ulaştırsın.

Yüzlerce ürünün yer aldığı Çiçekçi Biziz’de çiçeklerinizi; peluş oyuncaklarla, boncuklarla süsleyip, en güzel duygularınızın yer aldığı notlarla Bahçelievler’deki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bahçelievler çiçek gönderimi için siparişinizi ister internet adresimizden isterseniz 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini 0850 840 6356 nolu telefondan arayarak verebilirsiniz.

Yılın 365 günü 24 saat boyunca hizmet veren Çiçekçi Biziz ekibi, bayram ve tatil günlerinde de Bahçelievler ve etrafındaki sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Ayrıca İstanbul’un her semtine ulaştıracağımız çiçek siparişleriniz, Çiçekçi Biziz güvencesiyle sevdiklerinizle sizin aranızda bağ kuruyor. Size de sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalıyor. Bahçelievlere çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin!

İstanbul’un neresinde olursanız olun Bahçelievler artık size çok yakın.

Toplam 313 Ürün Bulundu