Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Gerbera Çiçeği Aranjmanı

₺149.00+ KDV

KDV Dahil: ₺175.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 299
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Beyazın harika uyumunu gözler önüne seren bu şık aranjman özel günlerde sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesecek.

Kırmızı ile beyaz birbirine en çok yakışan renktir. Tamamlar birbirini bu iki renk. Yaratılıştan başlar bu birliktelik. Yeni doğan bebekler ilk olarak kırmızı rengin farkına varırlarmış, hayata tutkuyla bağlanmak istercesine. Daha sonra beyaz rengi fark ederlermiş yeni bir hayata başlayan bebekler. Saflıklarını, masumiyetlerini kanıtlamak istercesine.

Sevdiklerinize tutkunun ve masumiyetin güzelliklerini yansıtan bir hediye vermeye ne dersiniz? Doğa ananın bize armağanı çiçekler ile bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Renklerin anlamlarını en iyi taşıyan çiçeklerle sevdiklerinizi özel günlerde mutlu edebilirsiniz.

ÇiçekçiBiziz en güzel çiçekleri sevdikleriniz için bir araya getirdi. Kırmızı gerbera, kırmızı gül, beyaz lilyum çiçeği ve beyaz şebboylardan oluşan şık bir aranjman hazırladı. Cipso ve yeşilliklerle süslenerek cam vazoya konuldu ve Kırmızı Gerbera Çiçeği Aranjmanı adını verdi.

Mis gibi kokusuyla masumiyetin simgesi lilyum ve şebboy, asil görüntüsüyle gül ve mütevaziliğiyle kır çiçeği gerbera ile aşkınız, sevginiz, dostluğunuz dile geldi. Sevgililer Günü, Doğum Günü, Anneler Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz aranjmanla tutkuyla bağlandığınız ilk günkü temiz duygularla sevdiğiniz sevgilinize, hayatınızın ilk aşkı annenize güzel bir sürpriz yapabililirsiniz. Özel günler dışında da gönderebileceğiniz bu şık çiçeklerle sevdiklerinizin gününü özelleştirebilirsiniz.

Sevdikleriniz Türkiye'nin neresinde olursa olsun online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin bu şık aranjmanın siparişini verin. Ürününüz en canlı haliyle en hızlı biçimde sevdiklerinize ulaşsın. Sevdiklerinizin mutluluktan ayakları yerden kesilsin. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalsın.