Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Gül Aşkı

₺175.00+ KDV

KDV Dahil: ₺206.50
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 367
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Çiçeklerin atasıdır beyaz gül. Tüm çiçeklerin beyaz gülden türediğine inanılır. Beyaz gülün bülbülün kanıyla kırmızıya boyandığı ya da bir öpücükle utancından kızardığı için kırmızı güle dönüştüğü söylenir. Utangaçtır beyaz gül. Şirin uğruna dağları delen Ferhat’ın mezarının üzerinde yeşerir kırmızı gül, sevdiğine kavuşamayınca kıymıştır canına. Beyaz gül de Şirin’in mezarında yeşerir. Şirin gibi saf ve masum aşkın simgesidir. Beyaz gül, Düğün çiçeği olarak da bilinir, yeni başlangıçlar anlamını taşır.

Hayatımızda yeni bir yola girdiğimizde beyaz bir sayfa açıyoruz deriz. İşte o en anlamlı sayfaların arasına koyarız beyaz gülü. Yıllar geçse de kurutur saklarız, hayatımızda masumiyeti kaybetmemek için. Kimi zaman da arkadaşlığı, umudu, saygıyı ifade eder beyaz gül, ama bu ifadelerin altında taşıdığı anlamlar daima saflık ve masumiyet olmuştur.

Hayatınızda yeni başlangıçlar, aşklar, arkadaşlıklar için sevdiklerinize beyaz gül gönderin. Sadeliği ve zarifliğiyle derin bir etki yaratır sevdiklerinizde bu güzel varlık. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz en taze gülleri sizler için seçti, Vazoya koydu. Vazoda beyaz gülleri sevdikleriniz için süsledi, 20 adet beyaz gülü bir araya getirdi ve ortaya Beyaz Gül Aşkı çıktı. Düğün, yıl dönümü, Doğum Günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinizin yüzündeki o eşsiz gülümsemeyi görmek için siparişinizi verin. Çiçeğiniz en hızlı biçimde sevdiklerinize ulaşsın. Size de bu eşsiz gülümsemeyi görmenin keyfini çıkarmak kalsın.