Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Gül ve Lilyum Büyüsü

₺269.00+ KDV

KDV Dahil: ₺317.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 225
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Şarkılarda kaldı eski aşklar deniyor, eski aşkların yazıldığı şarkılar eskimiyor. Kelimelerle ifade ettiğiniz duyguların bile uzun süre etkisi altında çıkamıyorsanız, kelimelerle ifade edilemeyen duygularınızın tercümanı çiçekler nasıl etkiler sevdiklerinizi hiç düşündünüz mü?

Eski çağlardan beri sırdaşımız, elçimiz, çöpçatanımız olmuştur çiçekler. Daha birbirimizin gözüne bakamazken, konuşacak kelime bulamazken haberleşmek için keşfettiğimiz sevimli yollardan biriydi bu eşsiz varlıklar. Sitemimizi, aşkımızı, samimiyetimizi, hüznümüzü çiçeklerle haber verdik sevdiklerimize.

Bugün haberleşmek için birçok yol var. Gelişen teknoloji ile mesafeler aradan kalktı. Tek bir dokunuşla sevdiklerimizin sesini duyabiliyor, yüzünü görebiliyoruz. Ama o sahte yansıma, o manyetik ses içten duygularımızı iletmekte aciz kalıyor sevdiklerimize. Duyguların kötü yansıması olmaktan öteye geçemiyor, görüntüler ve sesler.

Sevdiklerimizi görmeden, onları duymadan üstelik kelimelerin kalıplarından çıkmayı başararak onlara olan sevgimizi çiçeklerle ifade edebiliriz hala. Sadece bunu nasıl yapacağınızı bilmediğiniz için teknolojinin soğuk yüzüne teslim oldunuz. Ama şimdi ÇiçekçiBiziz ile tanıştınız. Geniş dağıtım ağına sahip ÇiçekçiBiziz ile yine birkaç dakikada Türkiye'nin neresinde olursa olsun sevdiklerinize ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken çiçek siparişi vermek.

Sevdiklerinize saf, temiz, içten, masum duygular besliyorsanız ve ona bunu nasıl ifade edeceğinize karar veremediyseniz. Sizin için büyülü bir aranjman hazırladık. Mis kokusuyla beyaz şebboyları, beyaz lilyumları, beyaz lisyantus ve beyaz gülleri bir araya getirdik. Onları silindir cam bir vazoya koyduk ve dekoratif beyaz taşlarla süsledik. Cipso ve yeşilliklerle son şeklini verdik. İşte karşınızda Beyaz Gül ve Lilyum Büyüsü.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz. Online çiçekçinizden bu eşsiz çiçeklerin siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinize olan duygularınızı en özel yoldan iletebilmenin keyfini çıkarmak kalsın.