Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Gül ve Lilyum Masumiyeti

₺92.00+ KDV

KDV Dahil: ₺108.56
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 258
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kararında sevmeyi bilemez çoğumuz. Ya delicesine bağlanırız ya da alabildiğine sakin yaşarız sevgimizi. İkisi arasında bir denge kurmayı bilemeyiz. Aşk bir dengesizlik işidir. Dengeye dönüşe ise sevgidir. Kim istemez ki sevilmeyi saf, temiz, masum bir aşk ile. Sevdikleriniz sizden bu dengeyi kurmanızı ister. Eğer bunu beceremezseniz, ürker bu durumdan. Huzursuz olur sevginiz.

Biz bu dengeyi çiçeklerle kurmayı başardık! Nasıl mı? Aşkın, tutkunun simgesi kırmızı gül ile saflığın, masumiyetin simgesi beyaz lilyum ile. Barış çiçeğidir beyaz lilyum. Aşkın yırtıcı yönünü sakinleştirir. Masumiyet getirir sevgiye. Lilyumdur gülü dikenlerinden arındıran, kuşandığı kılıçları kınına sokmasını sağlayan.

ÇiçekçiBiziz'in hazırladığı bu şık aranjmanda 5 adet kırmızı gülü ve 2 adet lilyum çiçeğini cipso ve yeşilliklerle renklendi. Şık bir vazoya konuldu. Dekoratif beyaz taşlarla süslendi. Kırmızı Gül ve Lilyum Çiçeği Masumiyeti adını aldı. O kadar sakinleşti ki gül, 'Senin masumiyetinin adını verelim bu birlikteliğe' dedi.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, tanışma, evlilik yıl dönümleri gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu eşsiz aranjman ile sevgilinize aşkınızın masumiyetini kanıtlayacak, eşinize yıllar geçse de saflığını koruyan aşkınızı sunmuş olacaksınız. Özel günler dışında da gönderebileceğiniz güller ve lilyumlarla sıradan bir gününüzü özel hale getireceksiniz.

Sevdiklerinize çiçek göndererek onun ayaklarını yerden kesmek, bulutlar ülkesinde yolculuk yapmasını istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Çiçek siparişinizi verin. Ürününüz en kısa zamanda sevginiz kadar canlı haliyle sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevginizi en doğru biçimde ifade etmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.

Unutmayın! dünyanın neresinde olursanız olun. Geniş dağıtım ağına sahip online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'den vereceğiniz sipariş Türkiye'nin her noktasına ulaşır.