Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Gül ve Pembe Lilyumun Aşkı

₺89.00+ KDV

KDV Dahil: ₺105.02
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 335
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Masumiyeti ve saflığı simgeleyen beyaz gül. Şevkat ve sadakati simgeleyen pembe lilyum. Beyaz gül ve pembe lilyum çiçeği aşka geldi, masumiyet ve sadakat ile birleşti. Camın şeffaflığında, kalbinizi yansıtan şık bir vazoyla sevdiklerinizi mutlu etmek için cipso ve yeşilliklerle süslendi.

Doğum Günü, Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile gününüzü daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Arkadaşlarınıza, sevgilinize, canınızın parçası annenize sizin için özel olduklarını hatırlatın. Çünkü masum, çıkarsız bir sevgiyle sizi seven arkadaşınız, en zor zamanlarında yardımınıza koştu. En saf sevgiyle sizi seven sevgiliniz, duyguların en güzelini size yaşattı. Şevkatiyle sizi sarıp sarmalayan, daima size kol kanat geren anneniz hayatta en büyük destekçiniz oldu.

Hayattaki tecrübeleriniz size gösterdi ki, bu dostluk zor bulunur, saf sevgiyle sizi sevebilecek insanlar nadirdir, anneniz ise bir tanedir. Siz de özel günlerde size bu güzel hisleri yaşatan sevdiklerini sevindirin. Kelimelerle ifade edemediğiniz için yüreğinize ağır gelen bu duygularınızı çiçeklerin zengin diliyle ifade edin.

Kalp şeklindeki cam kavanozun içine koyduğumuz 2 adet pembe lilyum çiçeği, 5 adet beyaz gülden oluşan Beyaz Gülün ve Pembe Lilyum Çiçeğinin Aşkı aranjmanını sevdikleriniz için sipariş edin. Sevdiklerinizden çok uzaklarda olabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun. Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz ürünlerinizi aynı gün içinde sevdiklerinize ulaştırır. Size de duygularınızı ifade edebilmenin keyfini çıkarmak kalır.