Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Güllü Aranjman

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 282
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

'Romeo adın neden Romeo' diye sorduğunda Juliet, 'Adın ne değeri var ki? Gül dediğimiz şeyin adı başka olsa da yine güzel kokardı' diye cevap vermiş Romeo. Güle derin anlamlar veren adı değil duruşu ve rengidir. Rengi ve duruşuyla kelimelerin ifade edemediği duyguları ifade eder gül.

Beyaz rengi ve asil duruşuyla saflığın ve masumiyetin rengidir bu nadide çiçek. Sevdiklerinizle aranızdaki ilişkinin samimiyetine vurgu yapmak istediğinizde gönderebileceğiniz en doğru çiçektir. Ayrıca rengi ve duruşu kadar adedi de derin manalar taşır. Sevdiklerinize 50 adet gül gönderdiğinizde ona, karşı konulamayacak derecede aşık olduğunuzu söylemiş olursunuz. Aşkınızı gönderdiğiniz 50 adet gül ile ilan etmiş olursunuz.

Tanışma yıl dönümünüzde, evlilik teklif etmek istediğiniz o özel anda, doğum günü, sevgililer günü gibi özel günlerde sevdiklerinize göndereceğiniz 50 Beyaz Gül ile saf ve masum aşkınızı sevdiklerinize duyurabilirsiniz. Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz'e gelin. Sevdikleriniz için hazırladığımız 50 Beyaz gül aranjmanını seçin.

ÇiçekçiBiziz bu büyülü aranjmanda 50 adet gülü cipso ve yeşilliklerle renklendirdi, dekoratif beyaz taşlarla süsledi. Silindir cam vazoya koydu. Sevdiklerinize aşkınızın gücünü gösterecek biçimde hazır hale getirdi. Size de bu şık vazoda gülleri sevdiklerinize göndermek kaldı.

Sevdiklerinize gül göndermek için vakit kaybetmeyin. Online çiçekçiniz ile çiçek siparişleriniz en hızlı yoldan, sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Aşkınızın önünde tüm engeller ortadan kalkar. Size de sevdiklerinizle mutlu bir başlangıç yapmanın keyfini çıkarmak kalır.