Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Güllü Çikolatalı Aranjman

₺144.00+ KDV

KDV Dahil: ₺169.92
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Yeryüzünün tüm renkleri toplanmış ve aralarında bir yarışma yapmaya karar vermiş. Her renk bir duyguyu ifade edecekmiş bu yarışmanın sonucuna göre. Kırmızı en güzel duygunun sahibi olmak için hırsından kızarmış, 'Sen tutkunun rengi ol!' demişler kırmızıya. Pembe ise üzülmüş kendine güzel bir duygu düşmeyecek diye, 'Sen şevkatin rengi ol!' demişler pembeye. Sarı boynunu bükmüş herkese güzel bir duygu düşmeyecek diye, 'Sen sıcak sevginin rengi ol!' demişler sarıya. Beyaz bir kenara çekilmiş, en son kalan duyguya razı olmuş, bir yarışa girmek istememiş. O zaman beyaza, en güzel duyguyu vermeye karar vermişler. 'Bütün hırslardan uzak, saflığın ve masumiyetin rengi ol!' demişler beyaza. Beyaz da memnuniyetle kabul etmiş.

Beyaz tek başına bu duyguları taşımakta zorlanmış zamanla. Çiçek koşmuş yardımına. O günden sonra beyaz çiçekler saflığın, samimiyetin ve temiz duyguların simgesi olmuş.

En güzel beyaz çiçeklerden sevdikleriniz için özel bir aranjman hazırladık. Çiçeklerin en asili beyaz gülü ve çiçeklerin en zarifi beyaz lilyumu buluşturduk. Cipso ve yeşilliklerle süsledik. Seramik cam vazonun içine yerleştirdik. Unutmadan söyleyelim yanına enfes çikolatalarımızdan koyduk. Ortaya Beyaz Güllü Çikolatalı Aranjman çıktı.

Kalbe giden yol mideden geçer derler ya onu da düşündük. Bu çikolatalı aranjman ile 5 duyu organına da hitap etmenizi sağladık. 6. hissinize güvenin sevdiklerinize gül, lilyum çiçeği ve lezzetli çikolatalardan oluşan bu şık tasarımı gönderin. Saf ve masum duygularınızı sevdiklerinize kolayca gösterin.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Evlilik Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönül rahatlığıyla gönderebileceğiniz çikolatalı çiçek konseptiyle gününüzü daha da özelleştirin.

ÇiçekçiBiziz'e gelin. Online çiçek siparişinizi verin. Ürününüz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesmenin mutluluğunu yaşamak kalsın.