Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Güzellik

₺199.00+ KDV

KDV Dahil: ₺234.82
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 313
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bugün sevdiklerinizin en mutlu günü ve siz çok mu uzaklardasınız? Tüm mutlu günlerinizde yanınızda olan dostlarınızın, akrabalarınızın yanlarında olamamanın üzüntüsünü mü yaşıyorsunuz? Bunu telafi etmenin bir yolu var. Sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerle, siz orada olmasanız da sevginizi, samimiyetinizi onlara ulaştırabilirsiniz.

Tüm samimi ve sıcak duygularınızı dostlarınıza iletecek beyaz çiçekleri bir araya getirdik. Çiçeklerin sultanı beyaz gül, tabiatın armağanı kır çiçeği, beyaz gerbera, şık duruşuyla beyaz lisyantus, mis gibi kokusuyla beyaz lilyum. Bu eşsiz çiçekleri bir sepette topladık. Ortaya Beyaz Güzellik çıktı.

Nikah, Düğün, açılış, özel davetlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu nadide sepet çeşitleri ile sevdiklerinizin mutluluğuna, heyecanına ortak olabilirsiniz. Eşsiz güzelliğiyle masaları süsleyen bu büyülü aranjman, katılamadığınız davetlere de verebileceğiniz en anlamlı özür mesajı olacak.

Sevdiklerinize bu şık aranjmanı göndermek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Sepet içerisine özenle yerleştirilmiş 15 adet beyaz gül, 4 adet beyaz lilyum çiçeği, lisyantus ve gerbera çiçeklerinden oluşan Beyaz Güzellik için siparişinizi verin.

Dünya'nın neresinde olursanız olun, siparişinizi Türkiye'nin hangi semtine verirseniz verin online çiçekçinizden çiçek siparişi verebilirsiniz. Ürününüz en hızlı yoldan, sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Size de mutlu anlarında sevdiklerinizin yanında olabilmenin huzurunu yaşamak kalır.