Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Lilyum Çiçeği Aşkı

₺82.00+ KDV

KDV Dahil: ₺96.76
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 306
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Mis kokusuyla silindir cam vazosu içerisinde beyaz lilyumlar ile sevdiklerinizi şımartabilirsiniz. Yanında gelen küçük peluş oyuncak ile bugünü çocuksu bir güne çevirebilirsiniz.

Saflığın ve masumiyetin rengi beyaz, lilyum çiçeği ile aşka geldi. Özel günlerde ya da günlerini özelleştirmek istediğinizde sevdiklerinize verebileceğiniz eşsiz bir aranjman. Şık bir silindir cam vazoya beyaz lilyumları koyduk, peluş tavşanın emniyetli ellerine teslim ettik. Ortaya Beyaz lilyum Çiçeği Aşkı çıktı.

Sevdiklerinizi hem şımartabileceğiniz hem de tatlı bir sürprizle sevindirebileceğiniz bu peluşlu aranjmanı sizler için hazırladık. Beyaz lilyumlar beyaz aşkınızın saflığını ifade ederken, sevimli tavşan ise sevginizin çocuksu ve masum yönünü sevdiklerinize iletecek.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize rahatlıkla hediye edebileceğiniz bu harika ürün ile özel günleriniz daha da özel hale gelecek. Sevdiklerinizi mutlu etmek için illa özel günleri beklemenize gerek de yok. Kalbinizin derinliklerinden gönderdiğiniz bu şık aranjman ile sıradan gününüzü sizin için çok özel hale getirebilirsiniz.

Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesecek bu peluşlu çiçeği nereden bulabileceğinizi merak ediyorsanız. ÇiçekçiBiziz'e gelin. Sevdiklerinizin mutluluğu için özenle hazırladığımız bu eşsiz aranjman yola çıkmaya hazır.

Beyaz lilyum çiçeğinin mis kokusunu, peluş ayının sevimliliğini bir araya getiren online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz, ürününüzü en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırır. Size de bu çocuksu saflığı sevdiklerinize ulaştırmanın mutluluğunu yaşamak kalır.