Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Lilyum Çiçeği Prensesi

₺269.00+ KDV

KDV Dahil: ₺317.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 302
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Anlamı bozulmamış, şekillerle belirlenmemiş doğal renkler, ruhumuza bin bir farklı dilde seslenebilir. Renklerdir bize huzur, canlılık, heyecan veren. Seçtiğimiz renkler içinde bulunduğumuz ruh haline göre değişiklik de gösterir. Sevdiklerimize de sevgimizi bu renklerle ifade ederiz. Peki duygularımızı sevdiklerimize en doğru biçimde yansıtabileceğimiz doğal renkleri nerede bulabiliriz? Tabii ki çiçeklerde.

Çiçeklerin doğallığıyla iletiriz gerçek duygularımızı sevdiklerimize. Saflığı, masumiyeti, temizliği belirtmek için beyazı seçeriz. Uçsuz bucaksızdır çünkü beyaz. Üzerinde kendini sınırlayacak hiçbir iz yoktur. Sonsuzluk hissi uyandırır içimizde. Sevdiklerimize sonsuz ve saf sevgimizi ifade etmek için seçeriz beyaz çiçekleri de. Aynı zamanda asildir beyaz, büründüğü canlıyı prense benzetir. Hayalleri süsleyen prensin atı da beyazdır. İki kişinin sonsuz sevgisini taşıyabilecek kadar güçlüdür beyaz at.

Sevdiklerinize saf ve masum sevginizin simgesi olan beyaz çiçekleri göndererek tüm bu duyguları en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Nasıl mı? ÇiçekçiBiziz sevdiklerinizin mutluluğu için beyaz çiçekleri bir araya getirdi.

Mis kokusuyla beyaz lilyum çiçekleri, asil duruşuyla beyaz gerberalar, doğallığıyla beyaz lisyantuslar bir araya geldi. Cipso ve yeşilliklerle süslendi. Seramik cam vazonun içinde eşsiz güzelliğe büründü. Ortaya Beyaz Lilyum Çiçeği Prensesi aranjmanı çıktı.

VIP çiçek sınıfına giren bu özel aranjmanı sevdiklerinize göndermek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin ve siparişinizi verin. Online çiçekçiniz ürününüzü en hızlı yoldan sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaştırsın. Size de sevdiklerinize gerçek duygularınızı kolaylıkla ifade edebilmenin keyfini yaşamak kalsın.

Lilyum çiçeği, gerbera ve lisyantustan oluşan bu büyülü aranjmanı gönderin. Sevdiklerinizin yüzündeki o eşsiz tebessüme tanık olun. Huzurla dolun.