Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyaz Lilyum ile Benim İçin Değerlisin Çikolatası

₺92.00+ KDV

KDV Dahil: ₺108.56
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Arkadaşlık, dostluk bunlar kolay elde edilemeyen sevgi bağlarıdır. Bu bağı güçlü tutmak için beslemek gerekir, özen göstermek gerekir. Birçok yolu vardır bunu göstermenin ama en çok çiçeklere yakışır bu bağ. Nasıl çiçekler de sulanmayınca, bakımına özen gösterilmeyince solar gider ise, arkadaşlık&dostluk bağları da aynı şekilde yıpranır, kopar. 
Bazen sevdiklerimize tatlı sürprizler yaparak da onları mutlu edebiliriz. Çiçekçi Biziz tüm bunları düşündü ve sevdiklerinizi günün stresinden uzaklaştıracak, O'na değer veren dostlarının da olduğunu gösterecek harika bir aranjman hazırladı. Okyanusların sonsuzluğundan yola çıkarak ilişkinizin sonsuzluğunu yansıtacak mavi su ile aranjmana büyülü bir hava kattı. 
Değer verdiğiniz sevdikleriniz için hazırlanan Beyaz Lilyum ile Benim İçin Değerlisin Çikolatası aranjmanında, saflığı ve samimiyeti simgeleyen beyaz lilyum çiçeği ile tatlı yiyip tatlı konuşmanızı sağlayacak enfes çikolataları bir araya getirdi. Beyaz lilyumu şeffaf napoli cam vazoya koydu, dekoratif beyaz taşlarla süsledi ve cipso&yeşilliklerle renklendirdi. Ortaya dostlarınızı&arkadaşlarınızı mutlu edecek bu eşsiz aranjman çıktı. 
Doğum Günü, İlk işe başlama günü gibi sevdikleriniz için önemli günlerde gönderebileceğiniz bu harika ikiliyle sevdiklerinizin gününü renklendirecek, aranızdaki bağları güçlendireceksiniz. Ayrıca Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde anne&babalarınıza gönderebileceğiniz bu şık aranjmanla ailenizin gününü tatlandıracak ve daha anlamlı hale getireceksiniz. 
Sevdiklerinize çikolatalı çiçek seçeneklerinin en özgün ürünlerinden olan bu aranjmanı göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Hızlı çiçekçiniz siparişinizi en kısa zamanda sorunsuz olarak sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinizle aranızdaki bağları güçlendirmenin keyfini çıkarmak kalsın.