Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyazın Doğallığı

₺137.00+ KDV

KDV Dahil: ₺161.66
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 359
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Sevdiklerinizin bu sıradan gününü unutulmaz bir güne dönüştürmek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin. Harikalar yaratmak için düşüncelerin karanlık koridorlarında kaybolmanıza gerek yok, doğal davranın yeter. Herkes doğallıktan hoşlanır çünkü. Peki doğallığın rengini yansıtan en güzel rengini seçin dediklerinde siz ne dersiniz? Her zaman saflığı ve masumiyeti yansıtan renk olan beyazı seçersiniz değil mi?

Yeni doğan bebeğin saflığını kucaklayan kundağın rengidir beyaz. En masum hayallerimizi süsleyen gelinliğin rengidir beyaz. Hayata yeni bir başlangıç yapmak istediğimizde açtığımız sayfanın rengidir beyaz. Peki bu anlamları sevdiklerinize nasıl iletebilirsiniz? Tabii ki çiçeklerin zengin diliyle.

Doğadan gelen ve yaşamın güzelliğini kalplerimize yansıtan çiçekler, her zaman mutluluk kaynağı olmuş, yüzlerdeki saklı kalan tebessümleri ortaya çıkarmıştır. Kalbimizdeki duygulardır yüzümüze yansıyan. Bu duygular bir yerlere saklanır ve sabırla onları bulmamızı beklerler.  Çiçekler bu duyguların saklandıkları yerden çıkmasını sağlar, verdikleri güzel mesajlarla.

Çiçekçi Biziz'in en güzel mesajları bir arada topladığı, beyaz lilyum, beyaz gerbera ve beyaz şebboylardan oluşan Beyazın Doğallığı ile sevdiklerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Kokusu ve doğallığıyla size huzur veren lilyum çiçeği, garbera çiçeği ve şebboy çiçeği sevdiklerinizin gününe anlam katacak. Online çiçekçinizden siparişinizi verin, ürününüz en hızlı yoldan sevdiklerinize ulaşsın. Sevdiklerinizin gününü aydınlatsın.