Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Beyazın Hakimiyeti

₺177.00+ KDV

KDV Dahil: ₺208.86
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Sevginin en saf, en masum halini anlatan beyaz gül, gerbera çiçeği ile mis kokulu lilyum ve şebboylar. Tutkuyu, aşkı anlatankırmızı gül Beyazın Hakimiyetinde bir araya geldi. Sevdikleriniz için özenle hazırlandığımız bu buket, şık bir cam kavanozun içindeki asaleti ve zarafetiyle göz kamaştıracak. Kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı en güzel anlamlarıyla sevdiklerinize iletecek.

Evlilik teklifi yapacaksınız ve bu anın mükemmel olmasını istiyorsunuz. Bir gelinlik gibi hazırlanan ürünümüz ile bu mükemmelliği yakalayacaksınız. Beyaz gül, lilyum çiçeği, beyaz gerbera ve şebboyuyla nakış nakış işlenen gelinliğe kırmızı güllerden bir kuşak bağladık. Kendinizi hazır hissettiğiniz o özel anda ÇiçekçiBiziz yardımınıza hazır olacak. Siparişinizi verdiğiniz anda çiçeğiniz kuş olup uçan kalbiniz gibi sevdiğinize ulaşacak. Bu çiçeği alan sevdiğiniz kalbinizi bir daha geri vermeyecek. Üzülmeyin onun yerine size kendi kalbini verecek. Evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde de tercih edebileceğiniz bu ürün ile özel günlerinizi daha öze hale getirebileceksiniz. ÇiçekçiBiziz’e gelin siparişinizi verin.

Online çiçekçiniz siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize ulaştırsın. 3 adet lilyum çiçeği, gerbera çiçeği, şebboy ve 9 adet kırmızı gülden oluşan bu özel aranjmanı cipso ve yeşilliklerle süsledik. Sevdiklerinize her an gönderebilmeniz için hazır hale getirdik. Sevdiklerinizin ayaklarını yerden kesmek için daha ne bekliyorsunuz?