Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Bornova Çiçekçi, Bornova Çiçek Siparişi

Bornova ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevdiğinize için derin anlamı olan ve anlamını yıllar geçse de yitirmeyecek bir hediye vermek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Balzac’ın dediği gibi ‘Dünya bir gül çiçeğidir, koklayın ve onu arkadaşlarınıza uzatın.’ Çiçekler dünyanın tüm anlamlarını içinde barındıracak kadar anlamlı bir hediyedir. Siz de sevdiklerinize çiçek göndererek arkadaşlığınızın, dostluğunuzun anlamını gösterin. Bornova çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’e vereceğiniz Bornova çiçek siparişiniz ile çiçeğiniz yoğun trafiğe rağmen en hızlı ve en canlı haliyle sevdiklerinize ulaşır.

Zengin ürün çeşitleri arasından seçtiğiniz bir çiçeğe en güzel duygularınızı yazın ve gönderin. Çiçeğiniz aynı günde sevdiklerinize teslim edilirken, siz de sevdiklerinizi mutlu etmenin aslında ne kadar kolay olduğunu görün! Bornova çiçek gönderimi için internet adresimizi ziyaret edebilir ya da 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizle görüşebilirsiniz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz yılın 365 günü 7/24 siparişinizi ulaştırmak ve sevdiklerinizi mutlu etmeniz için çalışır. Geniş dağıtım ağımız sadece Bornova’ya değil İzmir’in tüm semtlerine siparişlerinizi ulaştırır. Bornovaya çiçek göndermek için vakit kaybetmeyin!

İzmir’in neresinde olursanız olun Bornova artık size çok yakın.

Toplam 253 Ürün Bulundu