Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Cam Vazoda Asil Aranjman

₺199.00 + KDV

₺179.10+ KDV

KDV Dahil: ₺211.34
İndirimli
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 170
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Kırmızı ile beyazın asil buluşması, şaire 'Sen Türkiye gibi aydınlık ve güzelsin!' dedirten o asil birliktelik. Renkler ifade eder duygularımızın yoğunluğunu, fakat bu renkleri üzerinde taşıyan varlıklar değer kadar o duygulara. Çiçektir o varlık. Canlılığıyla, ruhuyla sevgimizi yansıtan.

Cam Vazoda Asil Aranjman'da kırmızı ve beyazı muhteşem uyumundan yardım aldık. Kırmızı güller aşkı ve tutkuyu anlattı, beyaz lilyumlar saflığı ve temiz kalbi, beyaz lisyantuslar samimi duyguları iletti sevdiklerimize. Bu şık çiçekler cipso ve yeşilliklerle renklendi. Kırmızı ve beyaz taşlarla süslendi. Cam vazonun içine özenle yerleştirildi. Sevdiklerinize sunmaya hazır hale geldi.

Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yıl dönümü gibi özel günlerde sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile onlara unutulmaz bir gün yaşatabilir, mutluluklarını katlayabilirsiniz. Özel günler dışında da gönül rahatlığıyla gönderebileceğiniz bu eşsiz çiçeklerle kendi özel gününüzü yaratabilirsiniz.

Sevdiklerinize Cam Vazoda Asil Aranjmanı göndermek istiyorsanız Çiçekçi Biziz'e gelin. Çiçek siparişinizi verin. Ürününüz hızlı çiçekçiniz ile en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de asil sevdiklerinizi mutlu etmenin keyfini çıkarmak kalsın. 

Türkiye'nin hangi noktasında olursanız olun. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinize asil duygularınızı iletip gününüzü aydınlatırız.