Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Canlı Gelin El Çiçeği

₺252.41+ KDV

KDV Dahil: ₺297.84
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Hayata ilk adımınızı attığınızda, yumuk yumuk avuçlarınızda annenizin eli vardı. Huzurla doldu içiniz ağlamayı bıraktınız. Şevkat dolu o ele sarıldınız.

Okul yoluna ilk adımınızı attığınızda, titreyen avuçlarınızda babanızın eli vardı. Güven doldu içiniz, titremeyi bıraktınız. O kocaman ele sarıldınız.

Büyüdünüz kocaman kız oldunuz. Evlilik yolunda ilk adımınızı attığınızda üşüyen avuçlarınızda sevgilinizin eli vardı. Sevgiyle doldu içiniz üşümeyi bıraktınız. O sıcacık ele sarıldınız.

Bugün evleniyorsunuz. Yeni bir hayat yolunda ilk adımınızı atıyorsunuz. Yeni bir sayfa açıyorsunuz. Bembeyaz gelinlikler içinde prensesler gibi oldunuz. Şimdi avucunuzda tüm bu duygulardan bir buket olan beyaz güller var. Müstakbel eşiniz ile ilk dansa yürürken huzur, güven, şevkat doldu içiniz. Tüm bu duygulara sarıldınız.

Hayatınızın o en özel gününde saflık ve masumiyetin sembolü olan, size huzur ve güven veren beyaz güllerden bir buket yaptırmayı unutmayın. ÇiçekçiBiziz'in sizler için hazırladığı Canlı Gelin El Çiçeği ile bu anın saflığını ve masumiyetini gözler önüne serin.

ÇiçekçiBiziz en güzel gelin çiçeği aranjmanını oluştururken 35 adet beyaz gülü, cipsolarla süsledi ve onu danteller içine sarıp sarmaladı. Ortaya bu eşsiz gelin el çiçeği çıktı.

Türkiye'nin neresinde düğün yaparsanız yapın. Özel günlerinizde aksilikle karşılaşmak istemiyorsanız online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'i ziyaret edin, gelin buketiniz en canlı ve en hızlı haliyle adrese ulaşsın. Size de bu unutulmaz anın keyfini çıkarmak kalsın.