Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Canlı Gelin El Çiçeği Buketi

₺279.00+ KDV

KDV Dahil: ₺329.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 234
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Hayallerinizi kurduğunuz o büyük gün geldi çattı. Bembeyaz gelinlikler içinde prenseslere benzediniz. Herkesin gözü sizin üzerinizde olacak. Hayat bir film sahnesiyse eğer, başrol oynayacağınız en önemli sahnedesiniz. O yüzden kendinize de yeterli özeni göstermeniz gerekiyor.

Kuaföre gidildi, hazırlıklar yapıldı. Kırmızı kuşak evden çıkarken belinize bağlandı. Annenizin gözyaşları duvağınızı ıslattı. Babanız bir kızım vardı, şimdi bir de oğlum oldu, dedi. Adımınızı kapıdan atacaksınız ama o da ne? Bir şey eksik! Gelin çiçeği nerede? Siparişinizi verdiğiniz ama daha gelmedi mi? Büyük aksilik. Bu hiç hesapta yoktu.

Bu gibi aksiliklerle karşılaşmamak için ÇiçekçiBiziz'e gelin. Hayatınızın en özel günü için ÇiçekçiBiziz Canlı Gelin El Çiçeği Buketini hazırladı. Gönlünüzü kaptırdığınız sevdiğinize gönlüm sende diyen pembe gülleri, ömrünüzde açtığınız temiz sayfayı ifade eden beyaz gülleri bu şık bukette bir araya getirdi. Cipso ve yeşilliklerle süsledi. Bu muhteşem ana yakışır hale getirdi.

Hızlı çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz, en özel gününüzde sizi mahcup bırakmayacak, buketinizi daha evden çıkmadan elinize ulaştıracaktır. Gece boyu elinizden düşürmeyeceğiniz bu sihirli anahtar ile mutluluk kapılarını açtınız. Bu anahtarı artık sevdiklerinize verin ki onlar da sizin kadar mutlu mesut olsunlar.

Online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz, en güzel düğün senaryosunu sizler için yazdı. Size sadece üzerinize düşeni yapmak kaldı. Muhteşem düğününüze yaraşır gelin çiçeklerinden istiyorsanız, tek yapmanız gereken siparişinizi vermek. Ürününüz en hızlı yoldan adrese ulaşır. Size de hayallerinizi taçlandırmanın keyfini çıkarmak kalır.