Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Cevizli Çiçekçi, Cevizli Çiçek Siparişi

Cevizli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Cevizli çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay! Çiçekçi Biziz'in yüzlerce ürün çeşidi arasından ister birbirinden şık çiçek buketlerini, ister peluş oyuncaklarla renklendirilen çiçek aranjmanları, ister kek ve meyvelerden oluşan enfes meyve sepetlerini seçebilir, Cevizli'deki sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Ürünleriniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında adrese teslim edilir.

Cevizli çiçek siparişinizi cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan birkaç dakikada verebilirsiniz. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Cevizli çiçek gönderimlerinizi değil Kartal'ın tüm semtlerine çiçek gönderimlerinizi yapabilirsiniz. Bayram günü, tatil günü, hafta sonu dahil olmak üzere yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz Cevizliye çiçek siparişi göndermenin ayrıcalığını yaşarsınız.

Cevizlide çiçekçi aramaktan vazgeçin. Çiçekçi Biziz'e gelin. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerinizi daha özel hale getirin. Hem sevdiklerinizi mutlu edin hem de kolay çiçek göndermenin keyfini yaşayın.

İstanbul'un neresinde olursanız olun Cevizli artık size çok yakın!

Toplam 307 Ürün Bulundu