Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çiçek Sipariş

Çiçek sipariş etmek hem kolay hem riskli bir yol olabiliyor. Çünkü çiçek siparişiniz ekranda gördüğünüz gibi sevdiklerinize ulaşamayabiliyor. Bu durumda yaptığınız sürpriz veya jest sizi mahcup etmekten öteye gidemiyor. Peki bu durumda ne yapılabilir? Sektördeki 30 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin memnuniyeti için hizmet veren Çiçekçi Biziz bu sorunuza en tatmin edici cevabı veriyor.

Çiçek göndermek istediğiniz anda başvurabileceğiniz en doğru adres Çiçekçi Biziz, online çiçek siparişinizi fotoğraftaki gördüğünüz ürünle birebir olarak, en taze haliyle hazırlar. Yüzlerce ürün çeşidine sahip Çiçekçi Biziz, sepet çeşitleri çeşitleri, meyve sepeti çeşitleri, özgün çiçek aranjmanları ile hem zengin seçenek sunar hem de ürünleri en taze ve en sorunsuz haliyle sevdiklerinize teslim eder.

Siz de sevdiklerinizin doğum günü, anneler günü, sevgililer günü gibi özel günlerini kutlamak istiyorsanız. Ürününüzü seçin, sevdiklerinize gönderin. Yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz ile bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çiçek siparişinizi aynı gün içinde sevdiklerinize ulaştırmanın mutluluğunu yaşayın. Hemen çiçek sipariş edin gününüze anlam katın.

Toplam 56 Ürün Bulundu