Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çiçek Yolla

'Bir çiçek yolladım hayatım değişti.' Bu cümleyi söyleyen neden siz olmayasınız? Sizin için son derece önemli olan o insana, o önemli an için bir çiçek siparişi verin ve anlamı olan çiçekle duygularınızı dile getirin. Renkleri ve kokularıyla kelimelerin ifade edemediği duyguları kolayca anlatabilen çiçekleri duygularınıza tercüman olması için bir araya getiren Çiçekçi Biziz, tüm özel anlarda yanınızda!

Çiçekçi Biziz'in yüzlerce ürün çeşidi arasından dilerseniz en şık sepet çeşitleri çeşitlerini, dilerseniz en lezzetli meyve sepeti çeşitlerini, dilerseniz en özgün çiçek aranjmanlarını seçin. Siparişinizi oluşturun ve gönderin. Ürününüz aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaşsın. Hayatınız değişsin.

Siz de sevdiklerinize çiçek yollamak istiyorsanız tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresini ziyaret etmek ya da 0850 840 6356 nolu telefondan müşteri hizmetlerini aramak. Yalnızca birkaç dakikada işleminizi tamamlayabilirsiniz. Şimdi ÇiçekçiBiziz'le Çiçek Yolla !

Toplam 53 Ürün Bulundu