Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Çiçeklerin Kraliçesi Beyaz Orkide

₺119.00+ KDV

KDV Dahil: ₺140.42
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 375
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Bizce bitkinin kraliçesi Beyaz Orkidedir. Kraliçeler kadar endamlı Beyaz Orkidenin zerafeti sevdiklerinizin gözlerini kamaştıracak. Bitki 3'lü Phalaenopsis Beyaz Orkide Seramik Vazo içerisinde İncilerle süslenmiş bu zerafete ayrı bir renk katmıştır. Sevdikleriniz gözünüzdeki değeri pahalı hediyelerle ölçmez. Onları ne kadar düşündüğünüzü gözlemleyerek ölçerler. Her insan sevdiğine hediye alabilir. Fakat her insan çiçek hediye edecek kadar düşünceli olamaz.

Tarihin eski zamanlarından beri çiçekler duruşları ve renkleriyle içinde pek çok manayı barındırırlar. Çiçeklerin içinde en güzel duruşlardan birini orkide çiçeği gösterir. Asaleti, zarafeti, saflığı ifade eden orkide, çiçeklerin kraliçesi olma özelliğini hak eden bir çiçektir. Orkidenin değerli olmasının nedeni zor yetişen, zahmet gerektiren bir çiçek olmasıdır. Aşk da zahmet gerektirir, boş vermeye gelmez. İlgi ister, değer görmek ister. Siz de asaleti ve zarafetiyle sizi büyüleyen sevdiğinize orkide göndererek ona verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz.

ÇiçekçiBiziz'e gelin Çiçeklerin Kraliçesi 3 Dal Beyaz Orkide Çiçeği'ni seçin, sevdiklerinize kraliçe gibi hissettirin. Neden 3 dal orkide diye sorarsanız? Hayatta değer verdiğimiz şeyleri 3 kere vurgularız. 3 sayısı iyi, doğru ve güzel anlamlarını içinde barındırır. Sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermeniz; sevdiğinizin asalet, zarafet ve masumiyetini gözler önüne sermeniz için 3 dal orkideyi sizler için bir araya getirdik.