Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çiftehavuzlar Çiçekçi, Çiftehavuzlar Çiçek Siparişi

Çiftehavuzlar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Çiftehavuzlar çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile sevdiklerinizi mutlu etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Özel günlerinizde ya da sevdiklerinizin özel günlerinde Çiçekçi Biziz'in zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz ürünü seçip Çiftehavuzlar'a gönderebilirsiniz. Birbirinden şık çiçekler, özgün tasarımlar aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde adrese teslim edilir.

Çiftehavuzlar çiçek siparişinizi en hızlı şekilde, en taze haliyle adresine ulaştıran Çiçekçi Biziz, yalnızca Çiftehavuzlar'a değil Kadıköy'ün tüm semtlerine de çiçek siparişlerinizi ulaştırır. Size de sevdiklerinizi kolayca mutlu edebilmenin keyfini çıkarmak kalır. Çiftehavuzlar çiçek gönderimi için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi vermek.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti için yılın 365 günü çalışan Çiçekçi Biziz Çiftehavuzlara çiçek siparişinizi bayram günü, tatil günü fark etmeden yine aynı gün içinde adrese teslim etme ayrıcalığını yaşatır. Çiftehavuzlarda çiçekçi arama derdine son veren Çiçekçi Biziz ile tüm özel günleriniz ve özelleştirmek istediğiniz anlarınız güvende!

İstanbul'un neresinde olursanız olun Çiftehavuzlar artık size çok yakın!

Toplam 307 Ürün Bulundu