Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çiğli Çiçekçi, Çiğli Çiçek Siparişi

Çiğli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Rengarenk, çeşit çeşit kuşlarıyla ünlü izmir Kuş Cenneti’nin olduğu Çiğli’ye rengarenk çiçeklerimiz ve farklı tasarımlarımızla çiçek cennetini de biz getirdik. Çiğli çiçekçiniz Çiçekçi Biziz’in zengin ürün çeşitleri arasından dilediğiniz çiçeği seçebilir, çiçeğinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla süsleyebilirsiniz.

Dinamik ekibimiz, Çiğli çiçek siparişinizi en hızlı şekilde, en canlı haliyle aynı gün içinde belirttiğiniz saatte Çiğli ve etrafınızdaki sevdiklerinize ulaştırır. Bunun için tek yapmanız gereken internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden Çiğli çiçek gönderiminizi gerçekleştirmek. Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz sadece Çiğli’ye ulaşmakla kalmıyor, izmir’in her noktasına siparişlerinizi teslim ediyor.

30 yıllık tecrübesini müşterilerini mutlu etmek için kullanan Çiçekçi Biziz ekibi hafta sonu, tatil günü, bayram günü demeden 365 gün boyunca sizleri sevdiklerinize ulaştırıyor. Gününüzü daha da anlamlı hale getirirken zaman, mekan tanımıyor. Size de sevdiklerinizin gününü cennete çevirmenin mutluluğunu yaşamak kalıyor. Vakit kaybetmeden Çiğliye çiçek gönderin sevdiklerinizi mutlu edin.

izmir’in neresinde olursanız olun Çiğli artık size çok yakın.

Toplam 253 Ürün Bulundu