Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Çınar Çiçekçi, Çınar Çiçek Siparişi

Çınar ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Çınar’da yaşayan sevdiklerinizin hayallerini renklendirebilirsiniz. Üstelik sadece Çınar’daki değil, Diyarbakır’ın tüm semtlerinde yaşayan sevdiklerinizin de hayallerini Çiçekçi Biziz farkıyla renklendirebilirsiniz. Geniş dağıtım ağı ve dinamik ekibiyle Çınar çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, Çınar çiçek siparişinizi en hızlı haliyle, ilk günkü tazeliğiyle ulaştırır.

İlk tanışma yıl dönümünüzü, Sevgililer Gününü, Doğum Gününü sevdiklerinize göndereceğiniz çiçeklerle daha da anlamlı hale getirin. Farklı tasarımlara sahip online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile Çınar ve etrafına göndermek istediğiniz çiçeklerinizi peluş oyuncaklarla da süsleyebilir, sevdiklerinize göndereceğiniz notlara en güzel duygularınızı yazabilirsiniz. Zengin ürün çeşidinden seçeceğiniz Çınar çiçek gönderiminizi aynı gün belirttiğiniz saat aralığında sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Çınara çiçek göndermek için internetten sipariş verebildiğiniz gibi 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden de siparişinizi verebilirsiniz.

Diyarbakır’ın neresinde olursanız olun Çınar artık size çok yakın.

Toplam 232 Ürün Bulundu