Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Düş Perisi Pembe Lilyum Çiçeği

₺65.00+ KDV

KDV Dahil: ₺76.70
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 347
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

Lilyum çiçeği, zambakgiller ailesinden olmasına rağmen sevmez ıssızlığı. Sevgiyle büyüyen bir çiçektir lilyum, çiçeklerin en uyumlusudur. Çevresine mutluluk saçmak ister hep. Pembe rengi ona şevkat ve sadakat anlamları yükler.

Pembe lilyumun taşığı anlamlara yakışan çok özel bir aranjman hazırladık. Cam vazoda 2 adet pembe lilyum çiçeğinden oluşan, cipso ve yeşilliklerle renklendirdiğimiz, beyaz taşlarla süslediğimiz Düş Çiçeği Pembe Lilyum Çiçeği ile sevdiklerinize olan duygularınızı, en güzel yoldan ifade edebilmenizi sağladık. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, anneler günü gibi özel günlerde sevdiklerinize rahatlıkla gönderebileceğiniz bu asil çiçek ile özel günleriniz daha da özelleşecek.

Arkadaşınıza, eşinize, annenize kelimelerle ifade edemediğiniz duygularınızı çiçeklerin zengin dili doğru biçimde ifade eder. Çünkü insanlık tarihinden eskidir çiçeklerin tarihi ve insanların dili pek çok duyguyu ifade edemeyecek kadar kısıtlıdır. Bu yüzden sık sık yardımına başvururuz çiçeklerin. Güzel bir duyguyu iletmek istediğinde 'Ne diyeceğimi bilemiyorum!' demez çiçekler. Demek istediği açık ve nettir.

Siz de sevdiklerinizi düş perisinin bu büyülü dünyasına davet edip ona özel bir an yaşatmak istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'e gelin! Online çiçekçiden ürününüzü seçin ve sevdiklerinize gönderin. Siparişiniz en hızlı şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de duygularınızı kolayca ifade edebilmenin keyfini çıkarmak kalsın.