Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Emek Çiçekçi, Emek Çiçek Siparişi

Emek ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Sevgi emek ister, özen gösterilmek ister. Siz de Emek'teki sevdiklerinize verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız, Emek çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin, sevdiklerinize çiçek göndererek onları mutlu edin. Emek çiçek siparişinizi aynı gün içinde belirttiğiniz saat diliminde sevdiklerinize ulaştıran Çiçekçi Biziz ile özel günleriniz artık güvende.

Emek çiçek gönderiminizin yanı sıra Çankaya'nın tüm semtlerine de çiçek gönderimlerinizi gerçekleştiren Çiçekçi Biziz, yılın 365 günü kesintisiz hizmetiyle bayram günü, tatil günü fark etmeksizin çalışarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefler. 30 yıllık tecrübesiyle sektörde fark yaratan Çiçekçi Biziz zengin ürün çeşidiyle de sizlere yüzlerce seçenek sunar.

Emeke çiçek göndermek için 0850 840 6356 nolu telefondan ulaşacağınız müşteri hizmetlerinden ya da cicekcibiziz.com internet adresinden işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Öğretmenler günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerinizde ya da Yıl dönümü gibi kendi özel gününüzü belirlemek istediğinizde Çiçekçi Biziz ayrıcalığını yaşayın.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Emek artık size çok yakın!

Toplam 271 Ürün Bulundu