Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Erdemli Çiçekçi, Erdemli Çiçek Siparişi

Erdemli ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Geniş dağıtım ağıyla Mersin’in her semtine ulaşan Erdemli çiçekçiniz Çiçekçi Biziz, sevdiklerinize de ulaşıyor. Sevdikleriniz için, özgün tasarımlarımızdan, sevdikleriniz için anlamı olan çiçeklerimizden Erdemli çiçek siparişinizi verebilirsiniz. Erdemli ve etrafındaki sevdiklerinize hafta sonu, tatil günü demeden 365 gün boyunca Erdemli çiçek gönderiminizi yapabilir, siparişlerinizi tatil günlerinde bile sevdiklerinize ulaştırmanın kolaylığını Çiçekçi Biziz farkıyla yaşayabilirsiniz.

Zengin ürün çeşitlerimiz arasından sevdiklerinize ister en canlı haliyle bir çiçek gönderebilir, ister çiçeklerinizi peluş oyuncaklar ve çikolatalarla şirin bir hale getirebilir, isterseniz kalitesi tescillenen enfes meyve sepetlerimizle de küçük sürprizler yapabilirsiniz.

Dinamik ekibimiz siparişinizi dilerseniz aynı gün belirttiğiniz saat aralığında, dilerseniz ileri bir tarihte sevdiklerinize ulaştırır. Erdemliye çiçek göndermek için siparişlerinizi ister internet adresinden, isterseniz 0850 840 6356 nolu telefondan 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimizden verebilirsiniz.

Mersin’in neresinde olursanız olun Erdemli artık size çok yakın.

Toplam 237 Ürün Bulundu