Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Etlik Çiçekçi, Etlik Çiçek Siparişi

Etlik ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Etlik'te yaşayan sevdiklerinize güzel bir gün yaşatmak ister misiniz? Aradığınız en doğru adres Etlik çiçekçiniz Çiçekçi Biziz. En şık çiçek buketlerini, en özgün aranjmanları bulabileceğiniz Çiçekçi Biziz yüzlerce ürün çeşidiyle sevdiklerinizi mutlu etmenizi bekliyor. Siz de Etlik çiçek siparişinizi kolayca oluşturup, ister aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında ister ileri bir tarihte sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile yalnızca Etlik çiçek gönderiminizi değil, Keçiören'in tüm semtlerine de çiçek gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bayram tatili, resmi tatil fark etmeksizin sipariş verme ayrıcalığına sahip olduğunu Çiçekçi Biziz yılın 365 günü kesintisiz hizmet verir.

Etlike çiçek göndermek için tek yapmanız gereken cicekcibiziz.com internet adresinden ya da 0850 840 6356 nolu telefondan siparişinizi verebilirsiniz. Öğretmenler günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlerde ya da gününüzü renklendirmek istediğinizde Çiçekçi Biziz'e gelin.

Ankara'nın neresinde olursanız olun Etlik artık size çok yakın!

Toplam 273 Ürün Bulundu