Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Fanus Camda Karışık Mevsim Çiçekleri

₺55.00+ KDV

KDV Dahil: ₺64.90
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Bahar geldi. Kara bulutlar yerini masmavi, huzur dolu gökyüzüne bıraktı. Kışın şiddetinden korkup kozalarından çıkmayan kelebekler o güzelim kanatlarıyla midemizde uçuşmaya başladı. Güzelliğini saklayan doğa güneşi görünce, çiçekleriyle yeryüzünü süsledi. Siz daha neyi bekliyorsunuz? Sizin de sakladığınız hisler bahar ile birlikte tomurcuklanıp açmak için sabırsızlanıyor. İzin verin hisleriniz sevdiklerinize ulaşsın.

Hislerinizi sevdiklerinize söylemeye çekiniyor musunuz ya da bu hisleri nasıl dile getireceğinizi bilemiyor musunuz? Doğa bakın, doğa bize yol gösteriyor. Siz de çiçeklerin yardımıyla içinizdeki tüm güzel hisleri sevdiklerinize iletebilirsiniz. Renkleri, duruşları, kokularıyla çiçekler derin manalar taşır o küçük yapraklarında. Kelimelerin ifade edemediği pek çok hissi bu özellikleriyle sevdiklerinize söyler sizin yerinize. Çiçekçi Biziz en güzel mevsim çiçeklerini bir araya getirdi ve onları şık fanus camın içine özenle yerleştirdi. Deniz kabuklarıyla, çakıl taşlarıyla süsledi. Fanus Camda Karışık Mevsim Çiçekleri aranjmanını sevdiklerinize gönderebilmeniz için hazır hale getirdi.

Çok sevse de çok dile getiremez sevdiğini insanoğlu. Anne sevgisi, baba sevgisi, arkadaş sevgisi. Bu hisler gönlümüzü kuşatsa da doğru kelimeyi bulamadığından susar. İnsanların sustuğu noktada çiçekler konuşur. Anneler Günü, Babalar Günü, Doğum Günü gibi özel günlerde hislerinizi konuşturarak gününüzü daha özel hale getirebilirsiniz. Kır çiçeklerinin en güzelleri olan hüsnüyusuflardan, gerberalardan, karanfil ve papatyalardan oluşan bu şık aranjmanı sevdiklerinize göndermek için online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz'e gelin. Siparişinizi verin. Sevdiklerinizi mutlu edin.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun. Hızlı çiçekçiniz Çiçekçi Biziz ile çiçekleriniz en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinize olan hislerinizi açıklamanın huzurunu yaşamak kalır.