Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Gerbera Çiçeği Aranjmanı

₺99.00+ KDV

KDV Dahil: ₺116.82
Bu ürünümüz geçici olarak gönderilmemektedir

Kim istemez ki güne güzel başlamayı? Bu güzelliğe erişmek bazen o kadar da kolay olmaz. Sıcak bir günaydın gerekir bunun için, pencereden sallanan bir el. Tebessüm eden gözler. Sevdiklerinize bunları veremeseniz de, güne iyi bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz yine de. Nasıl mı? Çiçeklerle.

Çünkü çiçeklerin dalları sallanan bir eldir, yaprakları tebessüm eden gözlerdir, renkleri sıcacık günaydını size veren dilleridir. Renkleri ve duruşlarıyla duyguları iletir çiçekler. İçinde taşıdığı derin anlamlar bin bir çeşit mesaj verir karşısındakine. Dostluk der, arkadaşlık der, sevgi der, aşk der, hüzün der. Ama her zaman alan kişiyi mutlu eder.

Siz de sevdiklerinize sıcak bir günaydın demek istiyorsanız online çiçekçiniz ÇiçekçiBiziz'e gelin. Kır çiçeklerinin doğayı saran sıcaklığını yansıtan gerbera çiçeklerinden oluşan Gerbera Çiçeği Buketini seçin. Bu şık bukette saflığın ve temiz kalbin simgesi beyaz gerbera çiçekleri cipso ve yeşilliklerle süslendi, beyaz tüle sarılarak sevdiklerinizi mutlu etmeye hazır hale geldi.

Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi özel günlerde de sevdiklerinize gönderebileceğiniz bu şık buketle arkadaşlarınıza, dostlarınıza anne-babalarınıza temiz kalbinizden en samimi duygularınızı iletebilir, sizi karşılıksız bir sevgiyle seven ailenizi ummadığınız kadar mutlu edebilirsiniz.

Türkiye'nin neresinde olursanız olun sevdiklerinize hızlı Çiçek Göndermek istiyorsanız ÇiçekçiBiziz'den Çiçek Siparişi verebilirsiniz. Siparişiniz en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşır. Size de sevdiklerinizin gününe renk katmanın keyfini çıkarmak kalır.

Durmayın! Mutlu bir günün kapısını açın. Bu harika buketi yollayarak sevdiklerinize verdiğiniz değeri gösterin. Unutmayın! Mutluluklar paylaştıkça çoğalır. Paylaşılmayan mutluluklar derinliklere saklanır. Çiçeklerle mutlulukları saklandıkları yerden gün yüzüne çıkarın.