Müşteri Hizmetleri0850 8406356


Gerçek Tutku Orkide Çiçeği

₺179.00+ KDV

KDV Dahil: ₺211.22
Ürünün Gönderileceği:

 • Ürün Kodu: 169
 • icon%100
  Müşteri
  Memnuniyeti
 • iconTaze
  Çiçekler
 • iconGüvenilir
  Alışveriş
 • iconUygun
  Fiyat
 • iconHızlı
  Teslimat

En güzel evlilik teklifinizi nasıl yaparsınız? Uçak yardımıyla göklere mi yazarsınız sevginizi? Neon ışıklarla binalara, köprülere mi yansıtırsınız? Bir yüzük alırsınız tabii ki o olmazsa olmaz. Peki duygularınızdaki samimiyeti nasıl ifade edebilirsiniz? Elbette ki çiçeklerin diliyle. İçten gelen duyguları, aşkı, sevgiyi, masumiyeti eşsiz üslubuyla anlatan çiçeklerdeki o anlatım ustalığı kimde var? Yeryüzünün tüm şairleri, tüm yazarları, tüm ressamları birleşse de ne duyurabilir ne de gösterebilir sevgimizi çiçekler kadar.

Renkleriyle, duruşlarıyla hatta sayılarıyla çiçekler, sevenlere derin anlamlar ifade eder. Online çiçekçiniz Çiçekçi Biziz hislerinizi yansıtacak çiçekleri bir araya getirdi ve ortaya eşsiz bir aranjman çıktı. Aşkın ve tutkuyu kırmızı güller anlattı. 16 adet gül ise sevdiklerinize 'seninle evlenmek istiyorum' dedi. Hatta niyetini o kadar belli etti ki sevdiğinizin ailesine, bana bu şansı verdiğiniz için teşekkür ederim dedi. Beyaz lilyum ile duygulardaki saflığı ve samimiyeti ifade etti. Tek dal beyaz orkide ise sevginizin asaletini gözler önüne serdi. En güzel evlilik teklifi işte karşınızda.

Hayatınızın en güzel günüde sevdiklerinize göndereceğiniz bu şık aranjman ile gününüzü unutulmaz bir güne çevirin. Çiçekçi Biziz'e gelin. Gerçek Tutku Orkide Çiçeği aranjmanını seçin, siparişinizi verin. Siparişiniz hızlı çiçekçiniz tarafından en kısa zamanda sorunsuz bir şekilde sevdiklerinize ulaşsın. Size de sevdiklerinize eşsiz bir evlilik teklifi yapmanın mutluluğunu yaşamak kalsın.

Sadece evlilik teklifi için değil, Doğum Günü, Sevgililer Günü gibi özel günlerde de gönderebileceğiniz bu şık aranjman ile sevdiklerinize olan hislerinizi en doğru şekilde ifade edebilir, onları mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.

Geniş dağıtım ağıyla Türkiye'nin tüm semtlerini saran Çiçekçi Biziz'den her noktaya çiçek siparişi verebilirsiniz. Siz sadece isteyin. Sonrasında sevdiklerinizin yüzünden eksilmesini istemeyeceğiniz tebessüme tanık olun.