Müşteri Hizmetleri0850 8406356

Geyve Çiçekçi, Geyve Çiçek Siparişi

Geyve ve etrafındaki çiçekçiniz biziz!

Bugün sevdiğiniz biri için çok özel bir gün ve siz çok mu uzaklardasınız? Sorun değil! Çiçekçi Biziz tüm mesafeleri ortadan kaldırıyor. Geyve ve etrafındaki sevdiklerinize çiçek göndererek onların tüm mutlu günlerinde yanında olabilirsiniz! Geniş dağıtım ağına sahip Çiçekçi Biziz ile Geyve’nin yanı sıra Sakarya’nın tüm semtlerine de çiçek gönderebilirsiniz. Sevdikleriniz için anlamlı olan bu günü daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Geyve'ye çiçek göndermek için cicekcibiziz.com internet adresimizden ya da 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 840 6356 nolu telefonu arayarak müşteri hizmetlerimizden siparişinizi verebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini esas alan Çiçekçi Biziz, bayram günü, tatil günü fark etmeksizin yılın 365 günü çalışarak sizi dilediğiniz an sevdiklerinize ulaştırıyor.

Zengin ürün çeşitleri arasından birbirinden şık çiçekleri, en özgün tasarımları seçin, siparişiniz aynı gün içinde belirttiğiniz saat aralığında Geyve’deki sevdiklerinize ulaşsın. Siz de mesafeler fark etmeksizin sevdiklerinizin yanında olmanın mutluluğunu yaşayın!

Sakarya’nın neresinde olursanız olun Geyve artık size çok yakın.

Toplam 243 Ürün Bulundu